İzmir Temizlik Firması

İZMİR TEMİZLİK FİRMASI — 0 232 362 01 00

İzmir Temizlik Şirketi

Posted by izmir temizlikçi 0 Comment

İzmir Temizlik Şirketi      0 232 362 01 00

İzmir Temizlik Şirketi olarak izmir’de ev temizliginin en doğru adresi olan Egem Temizlik Hizmetleri, sizlere her açıdan temizlik hizmeti vermek için gelişiyor.. Temizlik sadece gözümüzün gördüğü parlayan fayanslar veya tozu silinmiş zeminlerden ibaret değildir. Kullanılan bezlerin bile önemi vardır. Temizlik sonrası geriye hijyen yerine mikrop birakiliyorsa bu çok kötü sonuçlar ortaya çıkarır..Egem Temizlik Hizmetleri sizin için sürekli kendini yeniliyor. Temizlik malzemelerimiz dezenfekte edilip tüm personellerimiz bu eğitimden geçmiştir. Yüzeysel temizliğin yanısıra deyatli dezenfekte temizlik istiyorsaniz .

Egem Temizlik Şirketi İzmir olarak herzaman yanınızdayız .

Sadece ev temizliği değil su baskını temizliği yangın sonrası temizliği gibi tüm zorlu günlerinizde de yanınızdayız. Boş ev temizliği, Ofis temizliği, restaurant temizliği, İnşaat sonrası temizliği, cafe bar temizliği, dükkan temizliği, mağaza temizliği, ibadethane temizliği, koltuk, halı temizliği, Yazlık, Villa temizliği, cam cephe temizliği, havuz temizliği, okul temizliği gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Egem Temizlik Hizmetleri Karşıyaka temizlik şirketi olarak günlük temizlik de vazgecilmeziniz olmuştur. Gündelik rutin temizlik işlerinizde size yardımcı olup temizliğe ayiracaginiz zamanı size bırakıyor. Tadilat ve boya sonrası oluşan zorlu temizliğinizde de anahtar teslim temizlik garantisiyle temizlik hizmeti sunuyor. En az iki kişilik ekipler halinde gelen personelimiz gün içinde temizliğinizi detaylı şekilde bitiriyor. Halılarım koltuklarim duvarlarim kirlendi diye dert etmeyin. Duvar silimi temizliği hali koltuk yıkama islemlerinizide Egem Temizlik farkıyla gerceklestiriyoruz.. İzmir Temizlik Şirketi ,

İzmir Temizlik Şirketi

 

İzmir Temizlik Şirketleri arasinda herzaman kalitesini yükselten Egem Temizlik Hizmetleri İzmir’de her semte temizlik hizmeti vermekte ve menuniyet kazanmaktadır. Karşıyakada bulunana firma en uygun fiyat garantisi ile uygun fiyatlı temizliğin keyfini Çıkartın .  Alaybey, Bostanlı, Çiğli Organize Sanayi Bölgesi, Balatcik, Mavişehir, istasyonalti, Ataşehir, Kent 2 ,evka 2 ,evka 3 ,evka 4 ,Bornova  ,Buca , Bayraklı , Soyak Siesta, park yaşam, Karşıyaka, Girne, Bahçelievler, Sogukkuyu, Nergis,  Demirköpru, Şemikler, Tersane, Naldöken, Aksoy, yenigirne hizmet verdiğimiz bazı semtlerimizdir. Egem Temizlik Hizmetleri bugüne kadar yapmış olduğumuz her temizlikte beklentinizin üstünde temizlik imkanı sağlar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı tertemiz günler dileriz….

İzmir Temizlik Şirketi


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Popular Posts

PARK YAŞAM DA EV TE

PARK YAŞAM DA EV TEMİZLİĞİ FİRMASI İZMİR MAVİŞEHİR Güvenilir kalitesi ile ...

İZMİR EV TEMİZLİ

İZMİR EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ - EGEM TEMİZLİK Ev temizlik hizmetlerimiz mekana ...

Karşıyaka Temizlik

Karşıyaka Temizlik Firması Karşıyaka Temizlik Şirketi yoğun is temposunda ve ...

iZMİRDE ÖĞRETİM

iZMİRDE ÖĞRETİM YILLARINDA SEZONLUK OKULLARA TEMİZLİK HİZMETLERİ Sorumluluk sahibi bir temizlik ...

Çeşme Temizlik Fir

Çeşme temizlik firması Kaliteden ödün vermeyen Çeşme temizlik firması, müşteri memnuniyetini ...

Sponsors