İzmir Temizlik Firması

İZMİR TEMİZLİK FİRMASI — 0 232 362 01 00

Karşıyaka Temizlik Firması

Posted by izmir temizlikçi 3 Comments

Karşıyaka Temizlik Firması

Karşıyaka Temizlik Şirketi yoğun is temposunda ve bu sıcak günlerde tüm detaylı temizlik hizmetleriyle sizi yalnız bırakmıyor..

karsiyaka Temizlik Firmaları

 Dinlenmeye ayıracağiniz vakti temizlik yapmak yerine 7/24 bize ulaşabileceğiniz numaralarımizla arıyorsunuz tüm profesyonel makine ve malzemelerimizle deneyimli güler yüzlü personelimizle geliyor temizlik hizmetinizi memnuniyet garantili şekilde veriyoruz. Karşıyaka Temizlik Şirketi olarak uzun yıllardır Karşıyaka nın her köşesinde detaylı titiz hijyenik şekilde temizlik hizmeti vermekteyiz. Bostanlı temizlik hizmetleri , Mavişehir temizlik hizmetleri , Soyak temizlik hizmetleri , Karşıyaka Temizlik Firması ,  Atakent temizlik hizmetleri , Alaybey temizlik hizmetleri , Bahçelievler temizlik hizmetleri  , Girne temizlik hizmetleri gibi Karşıyaka nin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Tüm ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı temizliğimiz ise İzmir Temizlik Şirketi olan Karşıyaka temizlik hizmetleri garantisi altındadır.
temizlik sirketi karsiyaka
 Çalışmalarımıza Bostanlı cafe temizliği, Bostanlı restoran temizliği, Bostanlı tadilat temizliği, Mavişehir dolu ev temizliği, Mavişehir boş ev temizliği, Mavişehir tadilat sonrası temizliği, Karsiyaka ofis temizliği, Karsiyaka ev temizliği, Karsiyaka dükkan temizliği,Karşıyaka cafe temizliği, Karsiyaka camii temizliği, Karsiyaka Halı koltuk temizliği, Girne yangın sonrası temizliği, Alaybey şu baskini temizliği, Alaybey ev temizliği, Bahçelievler kreş temizliği, Sogukkuyu ev temizliği, Atakent detaylı ev temizliği, Atakent detaylı tadilat sonrası temizliği, Park Yaşam detaylı duvar silimi ve ev temizliği, Karsiyaka duvar temizliği cam temizliği dış cephe temizliği Karşıyaka fabrika temizliği Karşıyaka işyeri temizliği gibi alanlarda üstün ekonomik titiz garantili temizlik hizmeti vermekteyiz….. Karşıyaka Temizlik Firması  İzmir Temizlik Şirketleri arasinda sürekli tavsiye edilen Karşıyaka temizlik Şirketi olan Egem Temizlik Hizmetleri olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı tertemiz günler dileriz….
Categories: izmir temizlik

3 Responses so far.

 1. Sebahat Şengül dedi ki:

  3 yıldır sizinle şirketinizi çağırıyorum yapmış olduğunuz temizlikten çok memnunum. Yazligimida anahtari vererek güvenerek temizlettim çok memnun kaldım herzaman tavsiye edicem sizi

  • izmir temizlikçi dedi ki:

   İlginize ve Güveniniz İçin Teşşkurlerimizi Sunarız ,
   Bizlere 7 Gün 24 Saat boyunca;
   (0232) 362 01 00 ve (0544) 544 18 04
   iletişim numaralaramızdan ulaşabilirsiniz…
   Hijyenik ve Sağlıklı günler dileriz.
   İzmir Egem Temizlik Hizmetleri ©

 2. seckın yıldırım dedi ki:

  merhabalar,evım boş durumda kıracı cıktı ben taşınacağım.2 bayan 1 günlük ucretı ne kadardır?


 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

Popular Posts

PARK YAŞAM DA EV TE

PARK YAŞAM DA EV TEMİZLİĞİ FİRMASI İZMİR MAVİŞEHİR Güvenilir kalitesi ile ...

İZMİR EV TEMİZLİ

İZMİR EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ - EGEM TEMİZLİK Ev temizlik hizmetlerimiz mekana ...

Karşıyaka Temizlik

Karşıyaka Temizlik Firması Karşıyaka Temizlik Şirketi yoğun is temposunda ve ...

iZMİRDE ÖĞRETİM

iZMİRDE ÖĞRETİM YILLARINDA SEZONLUK OKULLARA TEMİZLİK HİZMETLERİ Sorumluluk sahibi bir temizlik ...

Çeşme Temizlik Fir

Çeşme temizlik firması Kaliteden ödün vermeyen Çeşme temizlik firması, müşteri memnuniyetini ...

Sponsors