İzmir Temizlik Firması

İZMİR TEMİZLİK FİRMASI — 0 232 362 01 00

İzmir Temizlik Firmaları

Posted by izmir temizlikçi 0 Comment

İzmir Temizlik Firmaları 

İZMİR EGEM TEMİZLİK HİZMETLERİ 2004 yılında kurulmuş olup T.S.E ve İso 9001:2000 belgelerini alarak Karşıyaka Temizlik hizmetlerinde farkimizi açığa çıkarmıştır.

Teknolojik ekipmanlarimiz, uzman ekibimizle hijyenden  ödün vermeyen firmamız  Karşıyaka’ da müşteri memnuniyetine ve tavsiyesine garanti sağlamaktadır.
Karşıyaka temizlik firmaları ve izmir temizlik firmaları arasında Boş ve Dolu ev temizliğinin yanı sıra, Ofis temizliği, İnşaat temizliği, Yazlık, Villa temizliği, Su baskını, Yangın Sonrası temizliği, Fabrika temizliği, Tadilat Sonrası temizliği, yerinde Halı ve Koltuk temizliği hizmetlerini %100 hijyen koşullarında, zamaninda uzman ekip kadromuzla Karşıyaka ve İzmir civarındaki tüm semtlerimize temizlik  hizmeti vermekte ve müşterilerimizden tavsiye edilmektedir.
İzmir,in Karşiyaka nın her yerinde 7/24 hizmet vermekteyiz.
Mikrofiber bezlerle ve hiçbir alerjik reaksiyona yol açmayan temizlik ürünlerimizle, temizligin yanı sıra sagliginizida düşünen firmamız yıllardır bu koşullarda Karşıyaka da temizlik hizmetleri denilince akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır.
Karşıyaka da sürekli gelişen kadromuz ve ekipmanlarimizla üstün hizmet vermeyi hedef bilen, Karsiyaka temizlik şirketleri arasında daimi müşteri memnuniyeti olan Egem Temizlik Hizmetleri Karşıyaka ve tüm semtlerinde tavsiye edilmektedir.
İzmir Temizlik Firmaları
Karsiyaka da Alaybey Atakent Bostanlı Nergis Şemikler Mavişehir Yamanlar Dedebasi Bahçelievler Örnekköy Girne Serinkuyu Cumhuriyet Demirkopru gibi semtlerimiz dışında Karşıyaka nin heryerinde ve İzmir in genelinde Aliağadan Çeşmeye Uzanan Temizleme işlerinde Ekip Çalışmalarımız ile Yardımcı Bayan Personellerimiz İle temizlik hizmeti vermektedir. İzmir Temizlik Firmaları 
Seri ve hijyenik temizlik arıyorsanız Egem Temizlik Hizmetleri, Karşıyaka temizlik hızmetleri arasında en doğru yerdesiniz..
Karşıyaka da temizlik hizmetleri arasında titiz, hijyenik, donanımlı ekipmanlarimiz ve güler yüzlü uzman  ekibimizle paranizin karşılığını görebileceğiniz temizlik hizmetlerimizle memnun kalicaksiniz.
İzmir Temizlik Firmaları karşıyaka (2)
İzmirde Ev İşyeri Temizliği Yaptırmak İstiyorsanız Sizde şuan Doğru Yerdesiniz 0232 362 01 00 Nuramalı Telefondan Bizlere  7/24 saat Bizlere Ulaşabilir gerekli tüm temizlik Hizmetlerinizi Profesyonel Egem Temizlik Firması aracılığı İle Tamamlaya Bilirsiniz
www.egemtemizlik.com

İzmir Temizlik Firması 

 • Telefon: +90 (232) 362 01 00
 • GSM: +90 (544) 544 18 04
 • Telefon2: +90 (232) 362 18 58
 • E-mail: temizlik@hotmail.com.tr
 • Adres: 6440/2 Sokak No:32/B Mavişehir – Karşıyaka / İZMİR

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

Popular Posts

PARK YAŞAM DA EV TE

PARK YAŞAM DA EV TEMİZLİĞİ FİRMASI İZMİR MAVİŞEHİR Güvenilir kalitesi ile ...

İZMİR EV TEMİZLİ

İZMİR EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ - EGEM TEMİZLİK Ev temizlik hizmetlerimiz mekana ...

Karşıyaka Temizlik

Karşıyaka Temizlik Firması Karşıyaka Temizlik Şirketi yoğun is temposunda ve ...

iZMİRDE ÖĞRETİM

iZMİRDE ÖĞRETİM YILLARINDA SEZONLUK OKULLARA TEMİZLİK HİZMETLERİ Sorumluluk sahibi bir temizlik ...

Çeşme Temizlik Fir

Çeşme temizlik firması Kaliteden ödün vermeyen Çeşme temizlik firması, müşteri memnuniyetini ...

Sponsors