İzmir Temizlik Firması

İZMİR TEMİZLİK FİRMASI — 0 232 362 01 00

Ekonomik Temizlik Şirketi İzmir

Posted by izmir temizlikçi 0 Comment

Ekonomik Temizlik Şirketi İzmir

Ekonomik Temizlik Şirketi İzmir, Ekonomik Temizlik Şirketi, Ekonomik Temizlik Şirketi işleri,Ekonomik Temizlik firması

Ekonomik Temizlik Şirketi İzmir  Oldukça ekonomik düzeyde olan temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için telefonlarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Geniş kapsamlı olan temizlik hizmetlerimiz, oldukça geniş bir hizmet ağına sahiptir. Bu konuda hiçbir tereddüdünüz olmadan hizmetlerimizden yararlanarak büyük ölçüde memnun kalacağınız hizmet kalitesini keşfedebilirsiniz. Temizlik firmaları olarak kalitemiz ile sizlerin en önemli destekçisi olmak en önemli amaçlarımız arasındadır. Çalışan bayanlar ve temizliğe vakit bulamayan bayanlar için ev temizliği hizmetlerimiz kalite standartlarında verilmektedir. Pek çok kişinin tercihi olan ofis ve büro temizlik hizmetlerimiz, temizlik firmaları olarak farkımızı göstermektedir. Bu nedenle sizlerde oldukça kaliteli olan hizmetlerimizden yararlanarak temizliğinizi en kaliteli koşullar eşliğinde sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti hedefini büyük ölçüde gerçekleştiren hizmet anlayışımız ile güvenebileceğiniz kalitede ki temizlik hizmetlerini firmamızda bulabilirsiniz.

Temizliginiz Mutfak, banyo, cam çerçeve temizliği, balkon, kapı, zeminlerin parkelerin mermerlerin temizliği, kullanılan tüm eşyaların silimi, duvar silimi, koltuk ve halı yıkama işlemi olarak yapılır kontrolünüz dogrultusunda teslim edilir . Ekonomik Temizlik Şirketi İzmir , Ekonomik Temizlik Şirketi , Ekonomik Temizlik Şirketi işleri , Ekonomik Temizlik firması

Karşıyaka Ev Temizlik Şirketi 7/24 ulasabileceginiz İzmir in en güvenilir temizlik firmasıdir. Ekipler halinde adresinizde olan firmamız evinizin veya temizlik hizmeti talep ettiğiniz tüm mekanlariniza detaylı temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik için gerekli tüm makine ve temizlik ürünlerine ekstra ücret de ödemeksizin verdiğimiz hizmette memnuniyet garantisi şirketimizce esastır. temizlik Hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için www.karsiyakatemizlik.gen.tr adresimizden bizi ziyaret edebilir Daha Hızlı Yanıt İçin 0232 362 01 00 numaralarimizdan randevu alabilirsiniz. İlginize teşekkür eder tertemiz günler dileriz. .

Etiket: temizlik firmaları, temizlik şirketi, büro temizliği, ev temizliği, temizlik

Karşıyaka ve tüm semtlerinde en çok tercih edilen ve aranan temizlik firması olmanın farkıyla sizlere teşekkür eder sağlıklı tertemiz günler dileriz. .

 

İzmir Temizlik Firması 

 • Telefon: +90 (232) 362 01 00
 • GSM: +90 (544) 544 18 04
 • Telefon2: +90 (232) 362 18 58
 • E-mail: temizlik@hotmail.com.tr
 • Adres: 6440/5 Sokak No:15/B Mavişehir – Karşıyaka / İZMİR
Categories: izmir temizlik

 • RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Youtube

Popular Posts

PARK YAŞAM DA EV TE

PARK YAŞAM DA EV TEMİZLİĞİ FİRMASI İZMİR MAVİŞEHİR Güvenilir kalitesi ile ...

İZMİR EV TEMİZLİ

İZMİR EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ - EGEM TEMİZLİK Ev temizlik hizmetlerimiz mekana ...

Karşıyaka Temizlik

Karşıyaka Temizlik Firması Karşıyaka Temizlik Şirketi yoğun is temposunda ve ...

iZMİRDE ÖĞRETİM

iZMİRDE ÖĞRETİM YILLARINDA SEZONLUK OKULLARA TEMİZLİK HİZMETLERİ Sorumluluk sahibi bir temizlik ...

Çeşme Temizlik Fir

Çeşme temizlik firması Kaliteden ödün vermeyen Çeşme temizlik firması, müşteri memnuniyetini ...

Sponsors